Siyaset
Anasayfa    Siyaset
AK PARTİ DİDİM İLÇE BAŞKANI SUBAŞI; DEVLET HASTANESİNİN İHALESİ 29 NİSAN'DA
06.04.2020
DİDİM AK PARTİ DELEGE SEÇİMLERİNE YOĞUN İLGİ
16.12.2019
AK Parti Didim Teşkilatı’nın delege seçimleri, Esra Karakaya Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. AK Partili üyeler saat 10.00’da başlayan oy verme işlemlerine yoğun ilgi gösterirken kurulan 6 sandıkta oylarını kullandı.
AK PARTİ'DEN HÜSEYİN YILDIZA İMAM HATİP TEPKİSİ
20.05.2019
CHP zihniyetinin yansıması en son TBMM’de gündeme gelen ve basına da yansıyan CHP Aydın Milletvekili Hüseyin YILDIZ’ın Didim İmam Hatip Okulları hakkındaki yalan yanlış beyanatlarına karşı AK PARTİ Didim İlçe Teşkilatı olarak bu basın açıklamasını yapmayı
SUBAŞI; BU TELAŞ NEDEN
08.05.2019
Ak Parti Didim ilçe Başkanı Maşallah SUBAŞI İstanbul seçimleri ile ilgili Chp li Didim belediyesi ve ilçe Başkanı Nurettin Koçak’ın sosyal medyadaki paylaşımları ile ilgili Kendi sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İstanbul seçimlerinin yenileneceği
METİN YAVUZ’DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ
18.04.2019
AK PARTİ MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Didim ilçe teşkilatına yaptığı ziyarette 31 Mart Yerel seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulundu.
ATABAY MAZBATASINI ALDI
08.04.2019
Didim Belediye Başkanlığı görevine 2. kez seçilen Ahmet Deniz Atabay Mazbatasını aldı
SAADET PARTİSİ BİZ DE VARIZ DEDİ
02.03.2019
Saadet Partisi Didim İlçe Teşkilatı düzenlediği kahvaltı etkinliğinde Didim Belediye başkan adayları Kadir Uşar ile Belediye Meclis üyelerini tanıttı.
AK PARTİ DİDİM İLÇE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ
02.03.2019
AK Parti Didim seçim bürosunun AK Parti Aydın Milletvekili MKYK üyesi Metin Yavuz, MHP MYK Üyesi İzmir Milletvekili Tamer Osman Ağaoğlu, AK Parti Aydın Milletvekili ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
CHP DİDİM’DE ÜÇÜNCÜ SEÇİM OFİSİNİ DE AÇTI
28.02.2019
CHP Didim Altınkum seçim bürosunun açılışı Aydın CHP Milletvekili Bülent Tezcan, Aydın Büyükşehir belediye başkanı ve CHP Aydın BŞB başkan adayı Özlem Çerçioğlu’nun katılımıyla açıldı.
YAVUZ; BİRLİK VE BERABERLİK İLE DİDİMİ AKLANDIRACAĞIZ
15.01.2019
AK Parti MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Cumhur İttifakı adaylarının belirlenmesi sonrası seçim startını Didim’den verdi. AK Parti Didim İlçe Teşkilatında teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Yavuz, MHP Didim İlçe Teşkilatını da ziyaret et