Kaymakam Türköz’den Didim Belediyespor’a ziyaret
15.10.2019

Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Didim Belediyespor antrenmanını ziyaret edip, futbolculara baklava ikram etti.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, İlçe Gençlik ve Spor Müdür Vekili Ufuk Kurucu ile birlikte Didim Belediyespor antrenmanını ziyaret etti. Kaymakam Türköz’ü Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş ve kulüp yöneticilerinden Cemal Şahin ile Meftun Demir karşıladı. Didim Belediyespor’lu futbolcular ve teknik heyetle bir araya gelen Kaymakam Türköz futbolcularla sohbet ettikten sonra gençlerin performansını izledi.

SPOR’UN GELİŞMESİ ALTYAPILARA BAĞLIDIR

Antrenman esnasında konuşan Kaymakam Türköz, “ülkemizde sporun her branşı önemlidir, fakat futbolun ayrı bir yeri vardır. Sizler bugün burada amatör takımlarda yer alıyorsunuz. Bana göre bir spor branşının gelişmesi altyapı ve amatörlerin katkısı ile olur. Sizlerin de yapacağı katkılar sporun gelişmesi noktasında önemli. İlçemizde şu an 2 takım Aydın’da Süper Amatör Ligi’nde ve başarılı sonuçlar alınacağına inanıyorum” dedi.

DİDİM’İN ÖZ ÇOCUKLARI İLE YOLA ÇIKTIK

Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş ise Kaymakam Türköz’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip, takımla ilgili bilgiler verdi. Altıntaş, “Didim’in öz çocuklarıyla yola çıktık. Onlara güvenimiz tam. Birkaç yıl içerisinde çok iyi işlere imza atacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten sonra Futbolculara Baklava ikramında bulunuldu.

HABER: OKTAY ÇİFTÇİ

408 defa okundu.